چرا از نمونه قرارداد ها استفاده کنیم ؟

چرا از نمونه قرارداد ها استفاده کنیم ؟

چرا از نمونه قرارداد ها استفاده کنیم ؟

اگر شما قرارداد خود را شفاف بنویسید و جوانب زوایای مختلف فنی را در آن رعایت کنید و از نمونه های معتبر و استاندارد شده متناسب با کار خود پیروی کنید. حداقل کف منافع شما محفوظ است وگر نه تضمینی نیست که در مسیر اختلاف منافع شما تامین شود البته خودکرده را تدبیر نیست ولی باید دانست که دادگاه ها در زمان رفع اختلاف به قرارداد و توافقات مکتوب شما توجه دارند چرا که توافقات شفاهی قابل اثبات نیست و طرف مقابل هم الزامی به تایید توافقات شفاهی در صورت تعارض با منافع خود ندارد.

به نظر ما امضاء ذیل یک قرارداد به شرطی لذت بخش است که شما از تضمین کافی و توزیع و متوازن ریسک بین طرفین اطمینان داشته باشید.

تلاش در تنظیم یک قرارداد یک طرفه قطعا تضمین کننده تمام منافع شما نیست و تعادل و توازن در حقوق دو طرف به طور قطع تضمین کننده و حفظ حقوق و پایبندی به آن است.

توصیه ما : لزومی ندارد که شما در قرارداد یک حجم بالایی از توافقات داشته باشید ولی لازم است که شما تا حد امکان تعهدات متقابل را شناسایی کنید. البته برای پیش بینی آینده شما باید از تجربه خوب ویا دانش متناسب با موضوع قرارداد بهره مند باشید. در دسترس بودن مشاور امین نقش مهمی دارد.

 

چرا از نمونه قرارداد ها استفاده کنیم ؟, نمونه قرارداد, نمونه قرارداد کار, نمونه قرارداد مشارکت, نمونه قرارداد پیمانکاری, نمونه قرارداد اجاره مغازه, نمونه قرارداد بازاریابی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو