بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد

بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد

کاربرد قرارداد: عبارت است از فروش قطعی شش دانگ یک واحد بهمراه یک واحد پارکینگ با حق استفاده از مشاعات مربوط به آن. مالکیت خریدار فقط نسبت به مساحت اختصاصی و مشاعات آن می باشد و استفاده از سایر اماکن عمومی در اختیار فروشنده بوده و بهره برداری از آنها با پرداخت حقوق متعلقه از سوی خریداران واحدها به فروشنده مجاز است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد, دانلود بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد, تنظیم بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد, فرم بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین با کاربری مسکونی نمونه مبایعه نامه قطعی فروش زمین نمونه مبایعه نامه آپارتمان نمونه مبایعه نامه شهرداری با مالکین نمونه بیع نامه واگذاری زمین تجاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو