نمونه قرارداد تور مسافرت خارجی

قرارداد تور مسافرت خارجی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک توافق کلی در رابطه با برگزاری تورهای خارجی است که مابین شرکتهای هوایی خدمات جهانگردی سیاحتی با مسافرین و خریداران تورهای گردشگری است که در آن عنوان تور، تاریخ حرکت، وضعیت پرواز، زمان رفت و برگشت، ادرس های طرفین، مشخصات کامل خریدار تور، تعهدات آژانس اعم از شکل و شیوه پراز، نوع airline مشخصات هتل و شیوه حمل و نقل و ترانسفر مسافر در این قرارداد بصورت مفصل و مشروح آمده. مسئولیت های دفتر جهت تاخیرات احتمالی و همچنین زمان های لازم جهت حضور و خروج مسافر در فرودگاه و میزان بار همراه، مشخصات همراهان در قرارداد بصورت مفصل ذکر شده. یک قرارداد کامل در این حوزه است. همچنین خسارات ناشی از ابطال تور، تاخیر در برگزاری تور، تاخیر در حضور در فرایند تور بصورت مفصل ذکر شده. یک قرارداد متناسب در راستای استفاده و فروش و واگذاری تور هوایی است که قابل کاربرد در شرکت های مسافرتی و خدمات جهانگردی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

قرارداد تور مسافرت خارجی, دانلود قرارداد تور مسافرت خارجی, تنظیم قرارداد تور مسافرت خارجی, فرم قرارداد تور مسافرت خارجی, نمونه قرارداد تور مسافرت خارجی, خرید قرارداد تور مسافرت خارجی, فروش قرارداد تور مسافرت خارجی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ارائه تور نمونه قرارداد خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نمونه قرارداد اخذ ویزای دبی و کشورهای حاشیه خلیج فارس نمونه قرارداد ارائه خدمات سیاحتی اعم از اخذ ویزا ، رزرو هتل ، برگزاری تور مسافرتی نمونه قرارداد خدمات رفاهی در جزایر، کنار دریا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو