مبایعه نامه توام با رهن

مبایعه نامه توام با رهن

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد خرید و فروش املاک ثبتی و املاک غیرمنقول می باشد. که خریدار با پرداختی تحت عنوان بیعانه ابتدا برای خود تعهدی برای پرداخت مابقی ثمن معامله بصورت مشخص تعیین می کند و بعد از سررسید تعهدات نسبت به پرداخت مابقی ثمن اقدام می کند. به جهت تضمین اجرای قرارداد و حفظ تعهدات حقوق طرفین، همزمان با عقد وی عقد رهن هم منعقد می گردد و فروشنده همزمان با قرارداد فروش خود عینا همان ملک را در رهن خود قرار می دهد تا بعد از انجام تعهدات  خریدار نسبت به اتمام قرارداد رهن و ازادسازی آن اقدام کند. یک نمونه قرارداد بسیار خاص از عقود معین و قراردادهای فروش املاک می باشد که باید با دقت کامل این قرارداد تنظیم و مبادله شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مبایعه نامه توام با رهن, دانلود مبایعه نامه توام با رهن, تنظیم مبایعه نامه توام با رهن, فرم مبایعه نامه توام با رهن, متن مبایعه نامه توام با رهن, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه آپارتمان نمونه مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی نمونه مبایعه نامه فروش نقدی و قطعی موبایل نمونه بیع نامه نمونه مبایعه نامه فروش املاک (مختصر)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو