مبایعه نامه توام با رهن

مبایعه نامه توام با رهن

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد خرید و فروش املاک ثبتی و املاک غیرمنقول می باشد. که خریدار با پرداختی تحت عنوان بیعانه ابتدا برای خود تعهدی برای پرداخت مابقی ثمن معامله بصورت مشخص تعیین می کند و بعد از سررسید تعهدات نسبت به پرداخت مابقی ثمن اقدام می کند. به جهت تضمین اجرای قرارداد و حفظ تعهدات حقوق طرفین، همزمان با عقد وی عقد رهن هم منعقد می گردد و فروشنده همزمان با قرارداد فروش خود عینا همان ملک را در رهن خود قرار می دهد تا بعد از انجام تعهدات  خریدار نسبت به اتمام قرارداد رهن و ازادسازی آن اقدام کند. یک نمونه قرارداد بسیار خاص از عقود معین و قراردادهای فروش املاک می باشد که باید با دقت کامل این قرارداد تنظیم و مبادله شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مبایعه نامه توام با رهن, دانلود مبایعه نامه توام با رهن, تنظیم مبایعه نامه توام با رهن, فرم مبایعه نامه توام با رهن, متن مبایعه نامه توام با رهن, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه فروش املاک با حدود اربعه مبایعه نامه مصالح ساختمانی و تحویل آن در محل کار نمونه قرارداد واگذاری آپارتمان در مجتمع های تعاونی ساز نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین با کاربری مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو