مبایعه نامه پلاک ثبتی

مبایعه نامه پلاک ثبتی

کاربرد قرارداد:  این مبایعه نامه به منظور فروش هر نوع از املاک غیرمنقول و پلاک ثبت شده می باشد و یک مبایعه نامه بسیار ساده و روان که تعیین کننده شرایط پرداخت، مبلغ پرداخت و تعهدات اساسی طرفین می باشد. لاکن توصیه می گردد به جهت انجام معامله بر روی پلاک های ثبتی متناسب با موضوع معامله، قرارداد اختصاصی آن استفاده شود و قطعا فرآیند بهتری خواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مبایعه نامه پلاک ثبتی, دانلود مبایعه نامه پلاک ثبتی, تنظیم مبایعه نامه پلاک ثبتی, فرم مبایعه نامه پلاک ثبتی, متن مبایعه نامه پلاک ثبتی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش قطعی یک باب خانه مسکونی نمونه مبایعه نامه (خودرو) نمایشگاه داران اتومبیل مبایعه نامه توام با رهن نمونه قرارداد فروش آپارتمان نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو