مبایعه نامه پلاک ثبتی

مبایعه نامه پلاک ثبتی

کاربرد قرارداد:  این مبایعه نامه به منظور فروش هر نوع از املاک غیرمنقول و پلاک ثبت شده می باشد و یک مبایعه نامه بسیار ساده و روان که تعیین کننده شرایط پرداخت، مبلغ پرداخت و تعهدات اساسی طرفین می باشد. لاکن توصیه می گردد به جهت انجام معامله بر روی پلاک های ثبتی متناسب با موضوع معامله، قرارداد اختصاصی آن استفاده شود و قطعا فرآیند بهتری خواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مبایعه نامه پلاک ثبتی, دانلود مبایعه نامه پلاک ثبتی, تنظیم مبایعه نامه پلاک ثبتی, فرم مبایعه نامه پلاک ثبتی, متن مبایعه نامه پلاک ثبتی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه نمونه قرارداد بیع قطعی یک باب ساختمان و یک باب مغازه نمونه بیع نامه واگذاری زمین تجاری نمونه مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول نمونه مبایعه نامه فروش املاک (مختصر)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو