نمونه اجاره نامه

اجاره نامه

کاربرد قرارداد: اجاره شش دانگ یک دستگاه/ یک باب از ملک مورد نظر ساخته شده که به رویت مستاجر رسیده و از کم و کیف و شرایط آن واقف بوده و با رضایت کامل مبادرت به امضای این قرارداد می‌نماید و پس از امضای این قرارداد هیچ گونه اعتراضی ندارد. هم چنین موجر با اطلاع کامل از ارزش ملک خود که مورد اجاره می باشد واقف بوده و پس از امضای این قرارداد هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه اجاره نامه, دانلود اجاره نامه, تنظیم اجاره نامه, متن اجاره نامه, فرم اجاره نامه, اجاره نامهpdf, فروش اجاره نامه, اجاره نامه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره محل تجاری نمونه قرارداد اجاره فضای تبلیغاتی اتوبوس نمونه اجاره نامه نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره وانت بار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو