نمونه اقاله نامه عقود

اقاله نامه عقود

کاربرد قرارداد:  این قرارداد (اقاله نامه) یک نمونه از اسناد و قراردادهایی است که طرفین به جهت اقاله قراردادهای قبلی خود و مبایعه نامه های پیشین خود از آن استفاده می کنند و قراردادهای قبلی خودشان را ابطال کرده و به پایان می رسانند. در این قرارداد شروط و تعهدات طرفین و مسئولیت های طرفین نسبت به بازپرداخت و برگرداندن حقوق طرفین به حالت سابق مشخص و معین می شود. یک نمونه لازم و مناسب به جهت انجام و اتمام قراردادها یا فسخ قرارداد یا اقاله قراردادها با توافق طرفین می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه اقاله نامه عقود, دانلود اقاله نامه عقود, تنظیم اقاله نامه عقود, فرم اقاله نامه عقود, اقاله نامه عقود, متن اقاله نامه عقود, فرم اقاله نامه عقود, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره غرفه در نمایشگاه بین المللی نمونه قرارداد اجاره باغ میوه نمونه قرارداد اجاره خودرو سواری با شخص حقیقی(راننده) نمونه قرارداد اجاره اراضی کشاورزی نمونه قرارداد مساقات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو