نمونه اقاله نامه عقود

اقاله نامه عقود

کاربرد قرارداد:  این قرارداد (اقاله نامه) یک نمونه از اسناد و قراردادهایی است که طرفین به جهت اقاله قراردادهای قبلی خود و مبایعه نامه های پیشین خود از آن استفاده می کنند و قراردادهای قبلی خودشان را ابطال کرده و به پایان می رسانند. در این قرارداد شروط و تعهدات طرفین و مسئولیت های طرفین نسبت به بازپرداخت و برگرداندن حقوق طرفین به حالت سابق مشخص و معین می شود. یک نمونه لازم و مناسب به جهت انجام و اتمام قراردادها یا فسخ قرارداد یا اقاله قراردادها با توافق طرفین می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه اقاله نامه عقود, دانلود اقاله نامه عقود, تنظیم اقاله نامه عقود, فرم اقاله نامه عقود, اقاله نامه عقود, متن اقاله نامه عقود, فرم اقاله نامه عقود, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد جعاله نقاشی ساختمان نمونه قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده نمونه قرارداد جعاله مطالعات فنی، حقوقی و اقتصادی نمونه قرارداد اجاره محل به استناد ماده ۳۳ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت نمونه قرارداد جعاله پیگیری امور اداری، ثبتی و قضایی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو