نمونه قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو

قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور کنترل آلاینده ها و رعایت استانداردهای ناظر بر غذا و دارو توسط آزمایشگاه های مورد نظر موسسات و تولیدکننده ها می باشد. در این قرارداد تولیدکننده، محصولات دارویی یا غذایی خود را برای دریافت تاییدیه و کنترل آلایندگی و شرایط استانداردهای ناظر بر آن به آزمایشگاه ارائه می دهد. این قرارداد یک قرارداد مختصر و جامع و متناسب در حوزه استفاده از خدمات آزمایشگاه های بیرون از شرکت ها و موسسات و مراکز مورد نیازمند استفاده از خدمات آزمایشگاهی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو, دانلود قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو, تنظیم قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو, فرم قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو, متن قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو,قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو, قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و داروpdf,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و بهداشتی نمونه قرارداد خدمات فنی و آزمایشگاهی نمونه قرارداد استخدام مسئول بهداشتی واحدهای تحت نظارت سازمان دامپزشکی نمونه قرارداد سکوبندی آزمایشگاه نمونه قرارداد انجام خدمات و نظافت بیمارستان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو