نمونه قرارداد آموزشگاه ها

قرارداد آموزشگاه ها

کاربرد قرارداد: همکاری و مساعدت طرفین در جهت ارتقاء آموزشی و نیز اتخاذ سیاستهای مشترک جهت دستیابی به بالاترین معدل کاری از نظر اقتصادی و آموزشی که بر این اساس سایت متعهد به معرفی اعضاء خود به منظور تحت آموزش قرار گرفتن افراد معرفی شده توسط آموزشگاه می باشد. آموزشگاه نیز با در نظر گرفتن تخفیف های ویژه از اعضاء معرفی شده توسط سایت ثبت نام بعمل می آورد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد آموزشگاه ها, دانلود قرارداد آموزشگاه ها, تنظیم قرارداد آموزشگاه ها, فرم قرارداد آموزشگاه ها, متن قرارداد آموزشگاه ها, قرارداد آموزشگاه ها,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد همکاری تحقیقاتی نمونه قرارداد ناظر پروژه پژوهشی نمونه قرارداد همکاری در فعالیت های تحقیقاتی نمونه قرارداد انجام طرح پژوهشی نمونه قرارداد برگزاری سمینار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو