نمونه قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد

قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در راستای اجرای استانداردها در یک آزمایشگاه یا هر محل دیگر انتخابی کاربرد دارد. در این قرارداد علی رغم تعیین مدت، مبلغ قرارداد، نحوه پرداخت و ضمانت های حسن انجام کار بصورت قانونی، منع مداخله اشخاص دولتی و تعهدات مجری بصورت مفصل ذکر شده. تضمیناتی جهت انجام تعهدات طرفین از جمله مجری اجرا کننده استاندارد در مرکز ،تعهدات کارفرما و شرایط ناظر بر کاهش و افزایش و خسارت تاخیرهای احتمالی فیمابین در قرارداد مشخص شده .همچنین سیستم حل اختلاف و اقامتگاه قرارداد بصورت کاربردی در قرارداد امده .در ضمایم و پیوست های قرارداد شرح خدمات مفصلی برای مجری به منظور پیاده سازی استانداردها در مرکز مورد نظر پیش بینی شده و روش های سنجش خروجی متناسب و استاندارد و اجرای استانداردها را در خود جای داده است. یک قرارداد کامل و متناسب و کاربردی در حوزه استقرار استانداردهای اجرایی یا ازمایشگاهی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۹ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد, دانلود قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد, تنظیم قرارداد آموزش و مشاوره استقرار, فرم قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد, قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد, فروش قرارداد آموزش و مشاوره استقرار الزامات استاندارد,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو