نمونه قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی

قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد اجاره فیمابین موجر و مستاجر که یک شرکت سهامی است و ملک مورد اجاره را بمنظور استفاده از محل اداری آن یا اجاره اداری ملک استفاده می کند. کاربری ملک در این قرارداد اداری یا دفتر مرکزی شرکت است. یک قرارداد مختصر و جامع در حوزه قراردادهای اجاره محل های اداری می باشد. 

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی, دانلود قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی, تنظیم قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی, قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره سانس نمونه قرارداد اجاره و بهره برداری فضا برای همایش های بین المللی نمونه قرارداد اجاره غرفه نمونه اجاره نامه نمونه اجاره نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو