نمونه قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده

قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده

کاربرد قرارداد: عبارت است از اجاره اتومبیل سواری بدون راننده. مستاجر باید دارای گواهینامه معتبر رانندگی پایه دو باشد و نیز از صحت جسمی و روانی لازم برای رانندگی برخوردار می باشد .                

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده, دانلود قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده, تنظیم قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده, فرم قرارداد اجاره اتومبیل سواری بدون راننده,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره داروخانه بیمارستان نمونه قرارداد اجاره به شرط تملیک وقف نامه یک باب کارخانه نساجی نمونه قرارداد جعاله اخذ مجوز بند (ب) سازمان میراث فرهنگی و گردشگری جهت خدمات سیاحتی گردشگری نمونه قرارداد اجاره ماشین آلات دهیاری به شرکت تعاونی و اشخاص حقیقی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو