نمونه قرارداد اجاره املاک اوقافی

قرارداد اجاره املاک اوقافی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور اجاره املاک وقفی توسط متولیان، اداره اوقاف و سازمان های صاحب اختیار در حوزه بهره برداری از موقوفات می باشد.در این قرارداد حقوق طرفین ، رعایت قبطه وقف و شرایط واگذاری، تمدید و بهره برداری در آتیه بصورت مفصل آمده است حسب رویه قراردادهای اجاره موقوفات، اجاره موقوفات همزمان با پرداخت یا پس از پرداخت حق پذیره املاک به اشخاص بسته می شود و عرف در قراردادهای اجاره موقوفات این است که تداوم دارد و قابل تمدید است و طرف بهره بردار الزام به تمدید دارد. لازم به ذکر است که هر گونه احداث اعیان بر اراضی اوقافی متعلق به احداث کننده است و آن کسی که بر عرصه وقفی اعیانی را احداث می کند به آن مالک است و می تواند برمبنای قراردادهای اجاره سند مالکیت بگیرد. البته قرارداد حاضر ناظر بر املاکی است که هم عرصه و هم اعیان دارد و آماده بهره برداری است و نیازی به احداث و ایجاد اعیان ندارد. در کل یک نمونه قرارداد متناسب برای بهره برداری و اجاره موقوفات است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره املاک اوقافی, دانلود قرارداد اجاره املاک اوقافی, تنظیم قرارداد اجاره املاک اوقافی, قرارداد اجاره املاک اوقافی, فرم قرارداد اجاره املاک اوقافی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره غرفه نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اذن در انتفاع نمونه قرارداد اجاره یک باب سیلو نمونه قرارداد اجاره وانت بار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو