نمونه قرارداد اجاره املاک اوقافی

قرارداد اجاره املاک اوقافی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور اجاره املاک وقفی توسط متولیان، اداره اوقاف و سازمان های صاحب اختیار در حوزه بهره برداری از موقوفات می باشد.در این قرارداد حقوق طرفین ، رعایت قبطه وقف و شرایط واگذاری، تمدید و بهره برداری در آتیه بصورت مفصل آمده است حسب رویه قراردادهای اجاره موقوفات، اجاره موقوفات همزمان با پرداخت یا پس از پرداخت حق پذیره املاک به اشخاص بسته می شود و عرف در قراردادهای اجاره موقوفات این است که تداوم دارد و قابل تمدید است و طرف بهره بردار الزام به تمدید دارد. لازم به ذکر است که هر گونه احداث اعیان بر اراضی اوقافی متعلق به احداث کننده است و آن کسی که بر عرصه وقفی اعیانی را احداث می کند به آن مالک است و می تواند برمبنای قراردادهای اجاره سند مالکیت بگیرد. البته قرارداد حاضر ناظر بر املاکی است که هم عرصه و هم اعیان دارد و آماده بهره برداری است و نیازی به احداث و ایجاد اعیان ندارد. در کل یک نمونه قرارداد متناسب برای بهره برداری و اجاره موقوفات است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره املاک اوقافی, دانلود قرارداد اجاره املاک اوقافی, تنظیم قرارداد اجاره املاک اوقافی, قرارداد اجاره املاک اوقافی, فرم قرارداد اجاره املاک اوقافی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره به ولایت از فرزند نمونه قرارداد اجاره سانس نمونه قرارداد اجاره زمین با متقاضیان مسکن مهر نمونه قرارداد اجاره محل اداری نمونه قرارداد اجاره یک باب مغازه بدون سرقفلی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو