نمونه قرارداد قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری

قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اجاره به منظور واگذاری بخشی از یک ملک به جهت ارائه خدمات درمانی یا ارائه خدمات بصورت کلی می باشد. این قرارداد بیشتر در درمانگاه ها، کلینیک ها، پاراکلینیک ها و بیمارستان ها کاربرد دارد. که بخشی از فضاهای موجود در بیمارستان را اجاره و واگذار می کند. به منظور واگذاری دندانپزشکی، چشم پزشکی، پیراپزشکی و فروش تجهیزات و وسایل مرتبط با داروخانه یا ایجاد مراکز آزمایشگاهی، رادیولوژی و مشابه آن. یک قرارداد جامع و کامل برای ایجاد  تقیدات کامل برای مستاجر است. تقریبا یک نمونه منحصر بفرد از قراردادهای اجاره بمنظور استفاده از بخشی از املاک است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری, دانلود قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری, تنظیم قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری, قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره وکالتی ملک نمونه قرارداد اجاره اماکن ورزشی نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره یک ساختمان مسکونی یک طبقه نمونه قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده )

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو