نمونه قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر )

قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر )

کاربرد قرارداد: اجاره دستگاههای راه سازی (آبپاش ، غلطک ، گریدر). اگر به علت نقص فنی دستگاه ، دستگاههای زنجیره ای (آبپاش ، غلطک ، گریدر) متوقف گردد ، مستأجر با هماهنگی موجر دستگاههای بیکار را در زمینه های دیگر به کار می گیرد . در صورت عدم نیاز مستأجر به دستگاههای وابسته آنها را در اختیار موجر قرار می دهد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر ), دانلود قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر ), تنظیم قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر ),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره خودرو نمونه قرارداد اجاره اراضی کشاورزی نمونه قرارداد واگذاری غرفه در مرکز همایش های بین المللی نمونه قرارداد اجاره خانه مستقل مسکونی اجاره نامه ملک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو