نمونه قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر )

قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر )

کاربرد قرارداد: اجاره دستگاههای راه سازی (آبپاش ، غلطک ، گریدر). اگر به علت نقص فنی دستگاه ، دستگاههای زنجیره ای (آبپاش ، غلطک ، گریدر) متوقف گردد ، مستأجر با هماهنگی موجر دستگاههای بیکار را در زمینه های دیگر به کار می گیرد . در صورت عدم نیاز مستأجر به دستگاههای وابسته آنها را در اختیار موجر قرار می دهد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر ), دانلود قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر ), تنظیم قرارداد اجاره دستگاههای راه سازی ( آبپاش ، غلطک ، گریدر ),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مصالحه نامه واگذاری سرقفلی و ملکیت مغازه ( در مجتمع تجاری ) نمونه قرارداد اجاره سالن گردهمایی ها ( سمینارها) نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه آپارتمان مسکونی مشاع نمونه اجاره نامه ملک مسکونی نمونه قرارداد اجاره استخر و آموزش شنا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو