نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش

قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش

کاربرد قرارداد: این قرارداد جهت اجاره یک سانس سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش ورزش به متقاضیان می باشد. که تمامی تعهدات طرفین در آن ذکر گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, دانلود قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, تنظیم قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اذن در انتفاع نمونه قرارداد اجاره تلفن همراه نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه آپارتمان اداری مشاع از یک باب ساختمان نمونه قرارداد اجاره ملک با کاربری اداری/ تجاری نمونه قرارداد اجاره به ولایت از فرزند

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو