نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش

قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش

کاربرد قرارداد: این قرارداد جهت اجاره یک سانس سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش ورزش به متقاضیان می باشد. که تمامی تعهدات طرفین در آن ذکر گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, دانلود قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, تنظیم قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره غرفه نمونه قرارداد اجاره تلفن همراه نمونه قرارداد اجاره یک باب مغازه بدون سرقفلی نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره و بهره برداری فضا برای همایش های بین المللی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو