نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش

قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش

کاربرد قرارداد: این قرارداد جهت اجاره یک سانس سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش ورزش به متقاضیان می باشد. که تمامی تعهدات طرفین در آن ذکر گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, دانلود قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, تنظیم قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی نمونه قرارداد اجاره محل تجاری نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه خودرو سواری با راننده نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره تلفن همراه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو