نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی

قرارداد اجاره سالن ورزشی

کاربرد قرارداد: به موجب این قرارداد موجر در قرارداد متعهد میگردد از تاریخ مشخص شده مورد اجاره را جهت ورزش ذکر شده استفاده قرار دهد. درضمن پس از پایان قرارداد درصورت تمایل قابل تمدید خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی, دانلود قرارداد اجاره سالن ورزشی, تنظیم قرارداد اجاره سالن ورزشی, فرم قرارداد اجاره سالن ورزشی, قرارداد اجاره سالن ورزشی, فروش قرارداد اجاره سالن ورزشی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه اتومبیل نمونه قرارداد اجاره استخر نمونه قرارداد اجاره داروخانه، بیمارستان‌ها نمونه قرارداد اجاره و استقرار دفتر در مرکز نمونه قرارداد جعاله اخذ پایان کار از شهرداری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو