نمونه قرارداد اجاره سردخانه

قرارداد اجاره سردخانه

کاربرد قرارداد: عبارت است از اجاره ظرفیت زیر صفر سردخانه به طور دربست و مازاد به ظرفیت جهت نگهداری گوشت ، مرغ ، ماهی و پرتقال و سیب و غیره . در این قرارداد حکمیت و داوری زیر نظر داور مرضی الطرفین خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره سردخانه, دانلود قرارداد اجاره سردخانه, تنظیم قرارداد اجاره سردخانه, فرم قرارداد اجاره سردخانه, قرارداد اجاره سردخانه, فروش قرارداد اجاره سردخانه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره مغازه بدون انتقال سرقفلی نمونه قرارداد جعاله جهت اخذ مجوز بند الف سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بلیط کلیه خطوط هوایی نمونه قرارداد اجاره به شرط تملیک نمونه قرارداد جعاله انجام امور اداری، اخذ پایان کار ساختمان نمونه قرارداد اجاره مکان برای راه اندازی دستگاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو