نمونه قرارداد اجاره محل اداری

قرارداد اجاره محل اداری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اجاره محل اداری یا اجاره دفتر کار است که بین دو شرکت تنظیم می شود البته قابل تنظیم بین یک شرکت و شخص نیز می باشد. یک قرارداد مختصر و مفید به منظور واگذاری و اجاره دفتر به اشخاص ثالث است. در این قرارداد مدت قرارداد، مبلغ قرارداد، شرایط توافقی، هزینه های تعمیرات، هزینه های اب و برق و گاز و مالیات و همچنین عدم وجود حق سرقفلی و کسب و پیشه و تجارت و شرایط نصب تابلو و دیگر شرایط ناظر بر این قرارداد پیش بینی گردیده است و یک قرارداد متناسب در حوزه اجاره دفتر کار می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره وکالتی ملک نمونه قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه آپارتمان نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه لودر نمونه قرارداد اجاره واحدهای درمانگاه عمومی واقع در بیمارستان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو