نمونه قرارداد اجاره محل اداری

قرارداد اجاره محل اداری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اجاره محل اداری یا اجاره دفتر کار است که بین دو شرکت تنظیم می شود البته قابل تنظیم بین یک شرکت و شخص نیز می باشد. یک قرارداد مختصر و مفید به منظور واگذاری و اجاره دفتر به اشخاص ثالث است. در این قرارداد مدت قرارداد، مبلغ قرارداد، شرایط توافقی، هزینه های تعمیرات، هزینه های اب و برق و گاز و مالیات و همچنین عدم وجود حق سرقفلی و کسب و پیشه و تجارت و شرایط نصب تابلو و دیگر شرایط ناظر بر این قرارداد پیش بینی گردیده است و یک قرارداد متناسب در حوزه اجاره دفتر کار می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره به ولایت از فرزند نمونه قرارداد اجاره و بهره برداری فضا برای همایش های بین المللی نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره زمین با متقاضیان مسکن مهر

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو