نمونه قرارداد اجاره محل تجاری

قرارداد اجاره محل تجاری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور اجاره املاک تجاری به اشخاص اعم از آپارتمان ها یا مغازه یا محل های کسب و پیشه می باشد. این قرارداد براساس قانون روابط موجر و مستاجر سال ۷۶ تنظیم شده و در آن هیچ گونه حقی اعم از سرقفلی، حق کسب و پیشه تجارت برای طرف مقابل دیده نشده و طرفین انحصارا اقدام به انعقاد قرارداد اجاره با مدت معین و مشخص می کنند. یک نمونه متناسب و کامل و تمام و کمال از قرارداد اجاره به منظور اجاره املاک تجاری می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره محل تجاری, دانلود قرارداد اجاره محل تجاری, تنظیم قرارداد اجاره محل تجاری, فرم قرارداد اجاره محل تجاری, قرارداد اجاره محل تجاری, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره غرفه نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه آپارتمان اداری مشاع از یک باب ساختمان نمونه قرارداد اجاره آپارتمان اداری به شخص حقوقی نمونه قرارداد اجاره سالن ورزشی به مربیان جهت آموزش نمونه اجاره نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو