نمونه قرارداد اجاره محل تجاری

قرارداد اجاره محل تجاری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور اجاره املاک تجاری به اشخاص اعم از آپارتمان ها یا مغازه یا محل های کسب و پیشه می باشد. این قرارداد براساس قانون روابط موجر و مستاجر سال ۷۶ تنظیم شده و در آن هیچ گونه حقی اعم از سرقفلی، حق کسب و پیشه تجارت برای طرف مقابل دیده نشده و طرفین انحصارا اقدام به انعقاد قرارداد اجاره با مدت معین و مشخص می کنند. یک نمونه متناسب و کامل و تمام و کمال از قرارداد اجاره به منظور اجاره املاک تجاری می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره محل تجاری, دانلود قرارداد اجاره محل تجاری, تنظیم قرارداد اجاره محل تجاری, فرم قرارداد اجاره محل تجاری, قرارداد اجاره محل تجاری, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه خودرو سواری با راننده نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره وانت بار نمونه قرارداد اجاره محل اداری نمونه اجاره نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو