نمونه قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی

قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اجاره است . تفاوت آن با قراردادهای دیگر اجاره در این است که سهم مشاعی از یک آپارتمان به اجاره اشخاص داده می شود و مصداق آن سه دانگ مشاع است که امکان دارد در واحدهای آپارتمانی مشارکتی یکی از مالکین سهم طرف دیگر را اجاره کند و این قرارداد کاربردش در این مواقع می باشد. توصیه می شود برای اجاره بخشی از یک واحد مسکونی از فرمت قراردادهای دیگر استفاده شود و از این قرارداد فقط در مواقعی استفاده شود که اشخاص بصورت مشاعی در یک آپارتمان مالکیت دارند و یک نفر استفاده کند و مابقی سهم را طرف مقابل اجاره کند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی, دانلود قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی, تنظیم قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی, قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره محل اداری نمونه قرارداد اذن در انتفاع نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد قرارداد اجاره بخشی از املاک بصورت شیفت کاری نمونه قرارداد اجاره به شرط تملیک ملک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو