نمونه قرارداد اجاره وانت بار

قرارداد اجاره وانت بار

کاربرد قرارداد: عبارتست از اجاره یک دستگاه وانت بار جهت ارائه سرویسهای لازم و سایر وظایف محوله و تعهدات تعیین شده. ضمنا راننده اتومبیل موجر می باشد و دارای گواهینامه رانندگی معتبر است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره وانت بار, دانلود قرارداد اجاره وانت بار, تنظیم قرارداد اجاره وانت بار, فرم قرارداد اجاره وانت بار, متن قرارداد اجاره وانت بار, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره یک ساختمان مسکونی یک طبقه نمونه قرارداد اجاره یک باب مغازه نمونه ‌قرارداد اجاره اماکن ورزشی به بخش غیردولتی نمونه قرارداد اجاره وکالتی ملک نمونه قرارداد اجاره واحد مسکونی بصورت مشاعی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو