نمونه قرارداد اجاره وانت بار

قرارداد اجاره وانت بار

کاربرد قرارداد: عبارتست از اجاره یک دستگاه وانت بار جهت ارائه سرویسهای لازم و سایر وظایف محوله و تعهدات تعیین شده. ضمنا راننده اتومبیل موجر می باشد و دارای گواهینامه رانندگی معتبر است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره وانت بار, دانلود قرارداد اجاره وانت بار, تنظیم قرارداد اجاره وانت بار, فرم قرارداد اجاره وانت بار, متن قرارداد اجاره وانت بار, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره به ولایت از فرزند نمونه قرارداد اجاره ملک با کاربری اداری/ تجاری نمونه اجاره نامه نمونه قرارداد اجاره و بهره برداری فضا برای همایش های بین المللی نمونه قرارداد اذن در انتفاع

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو