نمونه قرارداد اجازه عبور شبکه فشار قوی برق در املاک مورد مسیر

قرارداد اجازه عبور شبکه فشار قوی برق در املاک مورد مسیر

کاربرد قرارداد:  این قرارداد فیمابین شرکت ها و سازمانهای تولید کننده و توزیع کننده و انتقال دهنده برق با اشخاص و مالکین و متصرفین اراضی مورد مسیر خطوط انتقال شبکه برق رسانی فشار قوی تنظیم می شود در این قرارداد کلیه شرایط لازم جهت استفاده و انتقال و بهره برداری سازمان انحام دهنده این خدمات و حقوق واگذارکننده یا مالک یا متصرف کننده اراضی آمده و مشخص شده و تقریبا یک الگوی کامل و تمام عیار از قراردادهای اجازه عبور است که در آن حقوق طرفین لحاظ شده است. نکته حائز اهمیت این است که در این قرارداد طرفین با اجازه مالک اجازه استفاده از این حق عبور را پیدا می کنند. در این قرارداد حقوق مالی، تعهدات اعم از هزینه ها و توافقاتی که بابت نقل و انتقال این خطوط و آسیب ها و خساراتی که به مالکین و متصرفین وارد می شود مشخص می گردد و طبق یک قرارداد اجاره استفاده از حق عبور سازمان یا شرکت مزبور حق استفاده را برای دوره زمانی قرارداد با اختیارات تمدید آتی برای خود ایجاد می کند. و یک نمونه قرارداد خوب و متناسب در حوزه استفاده اشخاص و مجاورین برای ایجاد خطوط انتقال فشار قوی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجازه عبور شبکه فشار قوی برق در املاک مورد مسیر, دانلود قرارداد اجازه عبور شبکه فشار قوی برق در املاک مورد مسیر, تنظیم قرارداد اجازه عبور شبکه فشار قوی برق در املاک مورد مسیر,,

مقالات مرتبط

تفاوت قرارداد عادی با رسمی در چیست؟ اولین قدم در پیش فروش و یا پیش خرید آپارتمان قرارداد، موجود زنده مزایده چیست؟ قرارداد چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری نظارت بر مطالعات نیروگاه آبی نمونه توافق نامه ساخت و ساز ساختمان نمونه قرارداد سرویس و نگهداری تأسیسات برق کارخانه ها نمونه قرارداد احداث و واگذاری مجتمع هتل آپارتمان با مالکیت ادواری تایم شیرینگ نمونه قرارداد مشارکت مدنی خصوصی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو