نمونه قرارداد اجرای زهکشی قائم پیش ساخته

قرارداد اجرای زهکشی قائم پیش ساخته

کاربرد قرارداد: عبارت است از اجرای زهکشی قائم پیش ساخته (P. V. Dهای) بخش استحصالی پروژه، بخش خشکی به نحو شایسته و مطلوب که مورد تایید کارفرما قرار گیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۱ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای زهکشی قائم پیش ساخته, دانلود قرارداد اجرای زهکشی قائم پیش ساخته, تنظیم قرارداد اجرای زهکشی قائم پیش ساخته, قرارداد اجرای زهکشی قائم پیش ساخته,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای عملیات پخش تسطیح رگلاژ لایه های شن نمونه قرارداد عملیات تخریب بتن نمونه قرارداد اجرای شمع کوبی، تخریب سرشمع نمونه قرارداد اجرای سیستم حفاظت کاتدیک نمونه قرارداد مونتاژ، جوشکاری و نصب لوله ها

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو