نمونه قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی

قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی

کاربرد قرارداد: اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی ، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی, دانلود قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی, تنظیم قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی, فرم قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات اخذ پروانه ساختمانی پروژه نمونه قرارداد ساخت سالن ورزشی نمونه قرارداد عملیات نوسازی(خاکبرداری- محوطه سازی) نمونه قرارداد زیرسازی – پخش وکوبیدن آسفالت نمونه قرارداد اجرای سنگ کاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو