نمونه قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه

قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه

کاربرد قرارداد: اجرای کامل اجرای سقف تیرچه، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه, دانلود قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه, تنظیم قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه, فرم قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کامل اجرای طاق ضربی نمونه قرارداد برق کشی نمونه قرارداد اجرای دیوار نمونه قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف نمونه قرارداد رنگ آمیزی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو