نمونه قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی

قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی

کاربرد قرارداد: اجرای کامل اسکلت بتنی طبق مشخصات فنی این پیمان براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی, دانلود قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی, تنظیم قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی, فرم قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی, فروش قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خاکبرداری و حمل خاک نمونه قرارداد نصب دیوار جدا کننده نمونه قرارداد درای وال نمونه قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه نمونه قرارداد احداث مجتمع ساختمانی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو