نمونه قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف

قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف

کاربرد قرارداد: اجرای کامل بلوکاژ کف ، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف, دانلود قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف, تنظیم قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف, فرم قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف, فروش قرارداد اجرای کامل بلوکاژ کف,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تهیه طرح و نقشه های اجرایی تاسیسات زمین نمونه قرارداد نظارت بر عملیات ساختمانی نمونه قرارداد اجرای کامل اجرای سقف تیرچه نمونه قرارداد خرید کانکس نمونه قرارداد ساخت سالن ورزشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو