نمونه قرارداد اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان

قرارداد اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان

کاربرد قرارداد: اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان ، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان, دانلود قرارداد اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان, تنظیم قرارداد اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان, فرم قرارداد اجرای کامل سنگ پله اصلی ساختمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کاشی کاری نمونه قرارداد طراحی و اجرای قسمتی از تأسیسات برق هتل نمونه قرارداد اجرای کامل تاسیسات بهداشتی نمونه قرارداد حفاری چاه نمونه قرارداد خدمات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو