نمونه قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم

قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم

کاربرد قرارداد: اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم ، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم, دانلود قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم, تنظیم قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم, فرم قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کامل موزائیک فرش نمونه قرارداد اجرای کامل شناژ قائم نمونه قرارداد اجرای کامل شناژ فوقانی زیر سقف نمونه قرارداد ساخت سری برتر کوره نمونه قرارداد اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو