نمونه قرارداد اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت

قرارداد اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت

کاربرد قرارداد: اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت ، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت, دانلود قرارداد اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت, تنظیم قرارداد اجرای کامل نظافت ساختمان و آماده شدن جهت تحویل موقت,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کامل لوله کشی آب سرد و گرم نمونه قرارداد اجرای کامل شناژ فوقانی زیر سقف نمونه قرارداد واگذاری مدیریتی و نگهداری و راهبری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان نمونه قرارداد اجرای کامل موزائیک فرش نمونه قرارداد اجرای کامل نصب سنگ پلاک دور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو