نمونه قرارداد اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی

قرارداد اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی

کاربرد قرارداد: اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی ، طبق مشخصات فنی براساس نقشه‌های ارائه شده. این قرارداد بصورت اجرای پروژه طبق ماده یک پیمان حاضر با مصالح/ بدون مصالح (دستمزد اجراء) تنظیم و عقد می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی, دانلود قرارداد اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی, تنظیم قرارداد اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی, فرم قرارداد اجرای کامل پی کنی و عملیات خاکی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد رنگ آمیزی ساختمان نمونه قرارداد برق کشی نمونه قرارداد درای وال نمونه قرارداد مدیریت طرح نمونه قرارداد خاکبرداری و حمل خاک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو