نمونه قرارداد اخذ وام

قرارداد اخذ وام

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور دریافت تسهیلات یا وجوه یا وام از اشخاص خصوصی هست و وام دهنده و وام گیرنده تعهداتی نسبت به طرفین دارند. این قرارداد یک نمونه خوب به جهت پرداخت وام و قرض الحسنه فیمابین اشخاص در بخش خصوصی است و در خارج از بانک ها و موسسات قابل استفاده است. یک قرارداد متناسب برای احقاق حقوق طرفین در صورت عدم پرداخت وام گیرنده و حفظ حقوق وام گیرنده در زمان پرداخت می باشد. البته این قرارداد وام دریافتی را شامل کارمزد می داند و تحت عنوان کارمزد درصدی دریافت می کند که قاعدتا این درصدها در موسسات خصوصی قرض الحسنه بین ۲ تا ۶ درصد بیشتر نیست. در این قرارداد تعهدات طرفین، شکل پرداخت اقساط ماهیانه و سررسید اقساط، بازه زمانی پرداخت، ضمانت ها و وجه التزام های لازم در جهت پرداخت اقساط اعم از تجاری و ضمانت های اشخاص ثالث، دیده شده است. مشخصات طرفین مشخصات ضامنین و دیگر افرادی که در این قرارداد طرف دریافت و پرداخت یا ضامن هستند آمده و توصیه می شود اشخاص اگر قصد و نیت خیری جهت پرداخت وام و قرض الحسنه به دیگری دارند از این فرمت جهت حفظ حقوق خود استفاده کنند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اخذ وام, قرارداد اخذ وام,قرارداد دریافت وام,نمونه قرارداد اخذ وام بانکی, تنظیم قرارداد اخذ وام, فرم قرارداد اخذ وام,دانلود قرارداد اخذ وام,فروش قرارداد اخذ وام,خرید قرارداد اخذ وام,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اخذ وام قرض الحسنه نمونه قرارداد تامین اعتبار مالی توسط بانک خارجی جهت انجام خرید خارجی از کارفرما نمونه قرارداد رهنی تسهیلات «ویژه کارکنان بانک» نمونه قرارداد توام با رهن تسهیلات بانکی نمونه قرارداد استفاده از خدمات مرکز شتاب

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو