نمونه قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی

قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار  خرید کالای خارجی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور استفاده از اعتبار اشخاص ثالث و ارائه کننده خدمات تامین مالی به منظور خرید خارجی برای اشخاص داخلی است. در این قرارداد تامین کننده اعتبار با استفاده از اعتبار خود در قراردادهای خارجی فرایند مبادله مالی فیمابین اشخاص داخلی با افراد خارجی را تسهیل می کند  و از قبل آن با استفاده از دریافت حق الزحمه خدماتی ارائه می دهد. در این قرارداد مسئولیتهای شرکت ارائه کننده خدمات از یک طرف و استفاده کننده از این خدمات و متقاضی آن بصورت مفصل و مشروح براساس پروفرما و فاکتورهای ارائه شده به طرف قرارداد مشخص شده . از جمله ضوابط تعیین شده در این قرارداد مشخص کردن خصوصیات کیفی و کمی کالا و پذیرش مسولیت های ناشی از سفارش به سمت سفارش، حمل و بارگیری، تحویل و وقوع خسارات به محموله و کالای سفارش شده است. در این قرارداد ارائه دهنده خدمات مالی و تامین کننده اعتبارات مالی خارجی هیچ مسئولیتی بابت ورود خسارت نمی پذیرد و استفاده کننده و متقاضی متعهد می شود هزینه های استفاده از این خدمات همچنین بهای کالایی که باید به خارج از کشور پرداخت کند حسب اعلام ارائه دهنده خدمات و همچنین هزینه های بانکی، سود و خسارت، کارمزد بانک های تامین کننده اعتبار هم پرداخت کند. انجام خدمات گمرکی، تحویل ترخیص و حمل کالا به عهده متقاضی است و ارائه دهنده خدمات در این حوزه مسئولیتی نخواهد داشت. قیمت گذاری کالا، مراودات فیمابین فروشنده و متقاضی ارتباطی با ارائه دهنده خدمات ندارد و در این قرارداد ارائه دهنده خدمات فقط تامین کننده اعتبار خارجی و رابط پول و پرداخت ان توسط بانک خارجی به فروشنده کالا است. یک قرارداد کامل و جامع در حوزه پرداخت این گونه توافقات می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی, دانلود قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی, فرم قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی, تنظیم قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی, فروش قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی, خرید قرارداد ارائه خدمات مالی تامین اعتبار خرید کالای خارجی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد رسیدگی به صورت سود و زیان دوره مالی نمونه قرارداد تهیه سرفصل حسابهای ( گروه – کل – معین ) شرکت نمونه قرارداد تهیه و تنظیم و ارائه صورت های مالی تلفیقی نمونه قرارداد تهیه ترازنامه و صورت های مالی شرکت نمونه قرارداد خدمات مالی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو