نمونه قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری

قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری

کاربرد قرارداد: مستخدم طبق این قرارداد تعهد می نماید خدمات و وظایفی را که شرکت تعیین و ابلاغ می نماید در چارچوب ضوابط اداری، آیین نامه و ضوابط شرکت انجام دهد. شرکت می تواند مطابق این قرارداد واحد سازمانی مستخدم را تغییر دهد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری, دانلود قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری, تنظیم قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری, قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استخدام کارمند پیمان مدیریت تامین نیرو خدماتی، دفتری و نگهبانی نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد خدمت پاره وقت استخدامی نمونه قرارداد انجام خدمات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو