نمونه قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول

قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول

کاربرد قرارداد: در این قرارداد مؤسسه مالی اعتباری تراضی و توافق نمود که شرکت برای انجام هرنوع عملیات پولی، مالی، اخذ وام، معاملات در امور تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ... آمادگی همکاری دارد.تسهیلات اعطایی در قبال رهن اموال غیر منقول شرکت صورت می گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول, دانلود قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی نمونه قرارداد جعاله تعمیر مسکن نمونه قرارداد جعاله ( دریافت وام) نمونه تفاهم نامه ارائه تسهیلات با بانک نمونه قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو