نمونه قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول

قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول

کاربرد قرارداد: در این قرارداد مؤسسه مالی اعتباری تراضی و توافق نمود که شرکت برای انجام هرنوع عملیات پولی، مالی، اخذ وام، معاملات در امور تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ... آمادگی همکاری دارد.تسهیلات اعطایی در قبال رهن اموال غیر منقول شرکت صورت می گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول, دانلود قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه تفاهم نامه ارائه تسهیلات با بانک نمونه قرارداد اخذ تضمین ابوابجمعی وثیقه‌ای نمونه قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی نمونه قرارداد سرمایه گذاری یا اعطای تسهیلات مالی در پروژه عمرانی توسط بانک خارجی نمونه قرارداد پذیره نویسی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو