نمونه قرارداد استفاده از خدمات مجری پروژه

قرارداد استفاده از خدمات مجری پروژه

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واگذاری اجرا و فعالیت های اجرایی کلیه پروژه های ساختمانی اعم از تجاری، اداری، ساخت ابنیه و راه و خدمات احداث و ایجاد مراکز صنعتی و اداری به مجریان دارای صلاحیت از نهادهای صادر کننده پروانه صلاحیت می باشد. در این قرارداد کلیه فعالیت ها و فرایند اجرایی پروژه به پیمانکار واگذار می گردد و پیمانکار در قبال اداء تعهدات و ضمانت متناسب و کسر ضمانت حسن انجام کار خدمات مجری گری را زیر نظر ناظر و بر مبنای اسنادی که به او ارائه می شود انجام خواهد داد . این قرارداد یک نمونه متناسب و کامل از قرارداد واگذاری این گونه پروژه ها به مجریان صاحب صلاحیت می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد استفاده از خدمات مجری پروژه, دانلود قرارداد استفاده از خدمات مجری پروژه, تنظیم قرارداد استفاده از خدمات مجری پروژه, قرارداد استفاده از خدمات مجری پروژه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات (تعویض متراژ لوله های آب خام چاه های کارخانه ) نمونه قرارداد فیلمبرداری نمونه قرارداد سرویس ایاب و ذهاب نمونه قرارداد کارشناسی مهندسی نمونه قرارداد انجام خدمات ایمنی و آتش نشانی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو