نمونه قرارداد اعطای نمایندگی فروش

قرارداد اعطای نمایندگی فروش

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک نمونه قرارداد اعطای نمایندگی یا عاملیت فروش می باشد که در آن نماینده مکلف است ابتدا مقداری خرید را بصورت یکجا انجام داده و تعهد دارد که میزان خرید را بصورت ثابت از صاحب نمایندگی یا تولیدکننده داشته باشد. در این قرارداد یک دوره نمایندگی بصورت آزمایشی تعبیه شده. همچنین ضمانت های حسن انجام کار و انجام تعهدات وجود دارد و یک قرارداد مختصر، مفید و متناسب به منظور اعطای نمایندگی فروش انواع و اقسام کالاهای مصرفی و صنعتی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اعطای نمایندگی فروش, دانلود قرارداد اعطای نمایندگی فروش, متن قرارداد اعطای نمایندگی فروش, قرارداد اعطای نمایندگی فروش, تنظیم قرارداد اعطای نمایندگی فروش,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نمایندگی انحصاری فروش در محدوده جغرافیایی معین نمونه قرارداد نمایندگی توزیع و واردات انحصاری کالا به ایران نمونه قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین نمونه قرارداد اعطای نمایندگی مجاز فروش نمونه قرارداد نمایندگی بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای بیمه گزار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو