نمونه قرارداد اعطای وام قرض الحسنه اشتغال (کمتر از پانصد میلیون ریال)

قرارداد اعطای وام قرض الحسنه اشتغال (کمتر از پانصد میلیون ریال)

کاربرد قرارداد: صندوق به موجب این قرارداد طی یک یا چند مرحله تسهیلات مالی به عنوان وام قرض الحسنه به قرض گیرنده پرداخت نموده و متعاقبا قرض گیرنده و ضامنین ضمن امضای قرارداد و اقرار به دریافت به مبلغ ذکر شده در قرارداد متعهد گردیدند. قرض گیرنده تمام مبلغ را برای موضوع ذکر شده در قرارداد مصرف نماید. وام گیرنده متعهد می گردد چنانچه پرداخت وام وی بیش از یک مرحله باشد نسبت به اجرای تعهدات قرارداد اقدام نماید در غیر این صورت تخلف وام گیرنده محسوب و کلیه دیون تبدیل به حال می گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اعطای وام قرض الحسنه اشتغال (کمتر از پانصد میلیون ریال), دانلود قرارداد اعطای وام قرض الحسنه اشتغال, تنظیم قرارداد اعطای وام قرض الحسنه اشتغال,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پذیره نویسی نمونه قرارداد صدور ضمانت نامه نمونه قرارداد اخذ تضمین ابوابجمعی وثیقه‌ای نمونه قرارداد جعاله ( دریافت وام) نمونه قرارداد مضاربه خرید کالا توسط شخص حقیقی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو