نمونه قرارداد امانت اتومبیل

قرارداد امانت اتومبیل

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور امانت گذاری یا به تعبیری اجاره اتومبیل به اشخاص، بدون راننده کاربرد دارد. و در تنظیم قرارداد اجاره تحت عنوان امانت اتومبیل امکان انعقاد این قرارداد وجود دارد. در این قرارداد مسئولیت طرفین اعم از مالک خودر و و شخص امانت گیرنده یا استفاده کننده از خودرو بصورت مشروح امده. از مسئولیت هایی که بابت تصادفات، بابت خرابی اتومبیل، بابت تعمیرات، بابت کسر و انکسارات اموال و قطعات خودرو ، تعیین اجاره بها و بیمه و نکاتی که لازم است در این نوع قرارداد آورده شود لحاظ گردیده است. این قرارداد یک قرارداد متناسب در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد امانت اتومبیل, دانلود قرارداد امانت اتومبیل, تنظیم قرارداد امانت اتومبیل, فروش قرارداد امانت اتومبیل, فرم قرارداد امانت اتومبیل,,

مقالات مرتبط

حل اختلاف به شیوه داوری کاتب عدل از کجا آمده ؟ آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ چه کسی پیمانکار است ؟ اصل آزادی قراردادها

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نصب و راه اندازی نیروگاه آبی نمونه قرارداد حمل و نقل کالای دریایی نمونه قــرارداد خرید درپوشهای آلومینیومی نمونه قرارداد ناظر پروژه پژوهشی نمونه قرارداد آموزشهای حین کار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو