نمونه قرارداد انجام خدمات عمومی

قرارداد انجام خدمات عمومی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واگذاری انجام خدمات عمومی به یک شرکت یا شخص تنظیم شده. که در این قرارداد خدماتی از جمله قضاوت یا ارائه خدمات اداری یا ارائه خدمات قضایی یا ارائه هر گونه خدمت دیگر ارائه می گردد و یک قرارداد باز و عمومی در این حوزه است . در این قرارداد مدت قرارداد، مبلغ قرارداد ، شیوه پرداخت ، اسناد و ضمائم و مشخصات فنی خدماتی که باید ارائه شود ، تعهدات مجری یا ارائه دهنده خدمات از قبیل نوع، کیفیت و مشخصات فنی که در ارائه خدمات باید رعایت شود و روابط کارگری و کارفرمایی بین مجری و نیروهای انسانی تحت امر او، همچنین تعهدات کارفرما در حوزه پرداخت، نظارت و دریافت گزارش های نوبتی و همچنین ضمانت حسن انجام کار برای مجری، پیش بینی حوادث قهریه یا حوادث غیرمترقبه در قرارداد و تعلیق قرارداد، موارد احتمالی فسخ قرارداد،  نشانی طرفین، قانون حاکم بر قرارداد، همچنین حل اختلاف در قرارداد که بصورت داوری مقدماتی و در صورت عدم ارائه انجام توافقات از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری است، بصورت مفصل ذکر شده است. این قرارداد یک قرارداد کامل، متناسب و جامع در حوزه واگذاری خدمات به اشخاص و افراد می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد انجام خدمات عمومی, دانلود قرارداد انجام خدمات عمومی, تنظیم قرارداد انجام خدمات عمومی, فرم قرارداد انجام خدمات عمومی, قرارداد انجام خدمات عمومی, فروش قرارداد انجام خدمات عمومی, خرید قرارداد انجام خدمات عمومی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات پستی نمونه توافقنامه ارائه خدمات نیروی انسانی به صورت مشاور نمونه توافقنامه ارائه خدمات مهندسی نمونه قرارداد برون سپاری انبار دارو و ملزومات مصرفی پزشکی بیمارستان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو