نمونه قرارداد انجام خدمات نگهداری تعداد ……………… نسخه سیستم نرم افزار

قرارداد انجام خدمات نگهداری تعداد .................. نسخه سیستم نرم افزار

کاربرد قرارداد: عبارتست از ارائه خدمات نگهداری تعدادی نسخه سیستم نرم افزاری اتوماسیون اداری تحویل شده بر روی سرورهای شرکت های ذکر شده و انجام فعالیت های زیربنا به درخواست کارفرما ، ارائه آخرین نگارش سیستم تحلیل شده به خریدار در محل فروشنده به انضمام امکان ایجاد سیستم برای سال های آتی به صورت اتوماتیک و حضور فروشنده.ارائه روش های جدید و تکمیلی مراحل عملیاتی سیستم به کاربران سیستم.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد انجام خدمات نگهداری تعداد .................. نسخه سیستم نرم افزار, دانلود قرارداد انجام خدمات نگهداری تعداد .................. نسخه سیستم نرم افزار, تنظیم قرارداد انجام خدمات نگهداری تعداد .................. نسخه سیستم نرم افزار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مجازی‌سازی سرورها نمونه قرارداد معرفی و فروش محصولات از طریق سایت اینترنتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو