نمونه قرارداد انجام خدمات

قرارداد انجام خدمات

کاربرد قرارداد: عبارتست از انجام خدمت با توجه به تخصص و دستور کارفرما. این قرارداد برای انجام کار معین و مدت ذکر شده در قرارداد بوده و به هیچ وجه تعهدات استخدامی دائم برای شرکت ایجاد نخواهد کرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد انجام خدمات, دانلود قرارداد انجام خدمات, تنظیم قرارداد انجام خدمات, قرارداد انجام خدمات, فروش قرارداد انجام خدمات, خرید قرارداد انجام خدمات, فرم قرارداد انجام خدمات,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تامین نیروی انسانی و کادر اداری نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد تأمین نیروی انسانی ساده و ماهر نمونه قرارداد کار برای مدت معین نمونه قرارداد استخدام کارمند

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو