نمونه قرارداد انجام کار

قرارداد انجام کار

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک نمونه قرارداد کار در شرکت ها و موسسات و امثالهم می باشد که با توجه به نوع کار و ساعت کار حق الزحمه ای به کارگزار پرداخت می گردد. در این قرارداد نحوه پرداخت، شرایط طرفین قرارداد، حل اختلاف، شرایط فورس ماژور بطور مفصل بیان شده است. این قرارداد یک نمونه مختصر در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد انجام کار, دانلود قرارداد انجام کار, تنظیم قرارداد انجام کار, متن قرارداد انجام کار, فرم قرارداد انجام کار, قرارداد انجام کار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار محدود نمونه قرارداد خدمت پاره وقت در یک شرکت نمونه قرارداد موقت با کارکنان نمونه قرارداد کار(کارمند) نمونه قرارداد استخدامی مدیر پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو